7/E'Nin Geyik Sofrasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7/E'Nin Geyik Sofrasi

Internetin Okul Zamaninda Sosyallestirdigi Tek Site

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÖĞRETMENLER

+5
tuba
nazsu_1905
gizem
Admin
xxegosxx
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Alara
7/E'li
Alara

ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENLER   ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 4:22 pm

Msn de konuşabileceğinis şeyleri siteye yazmayın boşuna forum kirliliği ( ve aycan ve ilaydaya sölüorm dedikodumu yapmayın Evil or Very Mad Mad
gözde

MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENLER   ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:02 pm

bence en iyi hoca atıf hoja çünkü dersleri çoook güsel geçiyo we çok sewiyorum hojayıVery Happy ayrıja 91imide unutmayın...bunun haricinde bütün hıjaları sewiyorum yani..Rıza hoja-aliye hoja-gülay-hoja we ORHAN HOJA'da çok iyi hocalar hepsini sewiyoruzz:cheers:
aycan

aycan

Sınıfı: : 7/E
Nerdensin: : istanbul

MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENLER   ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 3:35 pm

katılıyorum gözde sana bencede...
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENLER   ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 6:38 pm

bence bütün hocalar çok iyi yeter ki biz çalışalım hayatımızı kurtaralım diye çabalıyolar.ama hepsi bir yana gerçekten öğrencilerle ilişkiler açısından aliye hoca bir tane.Hem türkçe dersini anlatıyo hem de hayat hakkında bize bilgiler veriyo bu ikisini de birlikte yürütebiliyo yani.Bu da çok iyi birşey.gülay hoca isteyince çok tatlı olabiliyo çok ta anlayışlı aslında.Daha geçenlerde tahtanın kenarına geçip bizi çok güldürmüştü.hepsinin yeri ayrı ve hepsini de seviyorum I love you I love you I love you santa
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: ÖĞRETMENLER   ÖĞRETMENLER - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 6:44 pm

tabi sizin düşünceleriniz daha farklı olabilir.

ÖĞRETMENLER
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2