7/E'Nin Geyik Sofrasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7/E'Nin Geyik Sofrasi

Internetin Okul Zamaninda Sosyallestirdigi Tek Site

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Pamuk Eller Cebe

+2
tuba
Admin
6 posters
YazarMesaj
Admin
7/E'li
Admin

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 1:26 pm

Siteyi daha güzelleştirmek için paraya ihtiyacımız var ve herşey devletten beklenemez değil mi? Onun için gönlünden kopanlardan 5-10 lira alıp siteyi www.yedie.com haline getirmeyi düşünüyorum buradan yorumlarınızı yapabilirsiniz
Atalay Demiral
https://yedie.yetkin-forum.com
tuba

tuba

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 1:35 pm

kimse para mara vermez havada bulut .......... sen zaten gerisini bilion şansını zorlama Cool
gizem

gizem

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 1:55 pm

ya ben şahsen parayı vericem çünkü atalay bunu kendi hayrı için yapmadı Very Happy eer 7-E sınıfındayssan ve sınıfınnın her aktivitesine katılıyorsan bu parayı verirsin bu arada çocuk parayı kendisi için deil site için harcıyacak ve site eer sınıfınsa masraflarıda sınıfındır unutmayın bana katılan yok mu?
aycan

aycan

Sınıfı: : 7/E
Nerdensin: : istanbul

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: cvpp   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 1:57 pm

ewt sana katılıorum ilayda haklısın site sınıf için kurulmuş ve sorunları da sınıfı ilgilendirir. herkes üstüne düşen miktarıı vermelii Wink
Admin
7/E'li
Admin

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 2:01 pm

Eğer bi çoğunluk sağlanırsa para toplanması durmunda bir günümü harcayarak siteyi yapacağım ayrıca tuba sana fikrini sordum kimse vermez diye bişi yok 2 kişi çıktı bile Wink ayrıca kimse vermezse sen ver Rolling Eyes
gizem

gizem

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 5:39 pm

ya arkadaşlar www.yedie.tr.cx sitesini www.yedie.com yapıcaz ve desteğinize ihtiyacımız var bu kadar olayı büyütmeyin bizim dier int. sitelerinden ne eksiğimiz var hepimiz el ele verelim o sitelerden eksiğimiz deil fazlamız olsun dimi admin hadii hep ben ikna etmeye çalışıom sende kafalamaya çalış milleti Wink
aycan

aycan

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: cvp   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 5:48 pm

ewt ilayda doğru sölüosun bizim dier sitelerden ne eksiğimiz var bizdee yapabilirs tabi bazı arkadaşlarımız sitemizi geliştirmemize yardımcı olmuyor ama olsun ama ilayda atalay siteyi kurdu bize geliştirmek düşerr Very Happy Very Happy
Admin
7/E'li
Admin

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePerş. Eyl. 27, 2007 8:18 pm

Valla 1 günümü harcayacak olan benim siz kafalayın birbirinizi Wink
aycan

aycan

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: cvpp   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 12:11 pm

eeee 24 ytl topladık gerisinide sen eklesen atalay..

En son tarafından Çarş. Ara. 26, 2007 3:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gizem

gizem

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 12:19 pm

ztn ege falan pazarteside para getirck gerginlik yaratmayın olmassa tamamlarıs ztn bu fikir bisden çktı atalay sen ben tamamlarıs aycan ztn atalay sırf bende karşılarım dio Wink Wink Wink
aycan

aycan

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: soruu   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 6:00 pm

yha tmm para toplandı dielimm ki zaten yarısı toplandıı atalay ne zamn yapacak
tuba

tuba

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:46 am

o kadar para toplandı acaba ne zaman bu site ............. .com haline getirilecek çok merak ediyorum
rojxx

rojxx

Sınıfı: : 7\E
Nerdensin: : İSTANBUL

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: rojxx   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 3:55 pm

sen verip kazıklandınmı? bari...
tuba

tuba

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 5:37 pm

aksine rojda ben vermedim ve haklı çıktığım görülüyo yani sitede ben bir yenilik göremiyorum olan verenlerin parasına oluyo ben o yüzden bunu sordum Laughing zuhahahahaha
sezer95

sezer95

Pamuk Eller Cebe Empty
MesajKonu: Geri: Pamuk Eller Cebe   Pamuk Eller Cebe Icon_minitimeÇarş. Ekim 24, 2007 7:07 pm

yahu site böylede güzel ama net li site açmak istiyorsanız ben size bir site söylerim.Very Happy:D:D afro afro afro

Pamuk Eller Cebe
1 sayfadaki 1 sayfası