7/E'Nin Geyik Sofrasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7/E'Nin Geyik Sofrasi

Internetin Okul Zamaninda Sosyallestirdigi Tek Site

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sınıfça önerilerimiz

5 posters
YazarMesaj
aycan

aycan

Sınıfı: : 7/E
Nerdensin: : istanbul

sınıfça önerilerimiz Empty
MesajKonu: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 9:01 pm

atalay biliorum birazz fazla oluoruzz galiba ama sitede gez gez bi yere kadr insan sıkılıorr! bikaç konu daha eklesen sonra bide sohbet penceresi açsan ii olabilr. Very Happy ama senn bileceğin iş tabii seni zorlayamayız Very Happy Very Happy
genede bu siteyi açtığın için teşekkürler Very Happy

En son tarafından Cuma Eyl. 28, 2007 9:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nazsu_1905

nazsu_1905

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeCuma Eyl. 28, 2007 9:02 pm

bncede aycana katılıyorummm Very Happy
gizem

gizem

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 7:58 am

ya bencede ok tmm hergün girioruz eklenen yazıları okuyoruz ama hep aynı konu üstüne şöyle gurur tablomuz veya zaferlerimiz ve yenilgilerimiz die konular olsa oraya her zmn birşeyler eklenir ve farklı farklı olur site güsel şimdi atalay sen aycanla bna çok şey istionus dicen ama napalım sınıfımızın sitesi ise sitenin süper olması lazım Wink çünkü sitemiz sınıfımızı temsil edio gittikçe ağızdan ağıza dağılıo site haberiniz olsun o yüzden biran önce çalışmalara başlayalım teşekkürler yinede site için
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 11:51 am

aycan sana katılmıyorum neden fazla olasınız ki ilaydayla? 2.'side düşünüyorumda acaba sizin bu sözlerinizin üzerine yine para toplanması gerekir mi Question
aycan

aycan

MesajKonu: cvppp   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 3:45 pm

yhaa birsürü şey istedik atalaydan belkii yapmak istemeyebilir onu zorlayamayız yhaa zorla deill istete istete Very Happy Very Happy
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 6:35 pm

ya onu geç de acaba atalay kabul ederse yine herkesten para toplanması gerekir mi acaba onu düşünüyorum aycancım sence? kim bilir atalay belki o değerli günlerinden birini ayırır da siteyi daha da güzelleştirir. Ayrıca tekrar sölüyorum bence hiçte siz fazla olmuosunuz.çok şey de istemiosunuz. Rolling Eyes
aycan

aycan

MesajKonu: cvpp   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 7:51 pm

bize katıldıın için teşeküürlerr tubacıım Very Happy
gizem

gizem

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 8:13 am

tubacımm artık ben sıkıldım şu 40 ytl işi bitsin artık siteye de pek girmiyeceim moderator alara pardon sitemiz şu anda moderatorsuz br site ama eski modretor alara bile bisden daha az giriodu hatta ilk 2-3 gün sonra neredeyse hiç girmedi kızın belki önemli işleri vardı ama bu yükü taşıyamadı aycanla bn sitede hiçbirşey deilis sizler gibi üyeyis ama site için herşeyi biz düşünüoruz biz yırtınıyoruz ya insan sıkılıo artık tamam iyilik karşılıksızdır ama iyiliğin teşekkürle bir karşılığı olmalıdır ayyyyy içimi boşalttım siz bi kaç şey daha yazın hiç bişi kalmıcak Very Happy Smile Very Happy Smile Laughing Surprised
aycan

aycan

MesajKonu: cvp   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 10:49 am

ilayda haklısn alara 2-3 gün mod. lük yaptıı ve nerdeyse o 3 günden sonra siteye hiçç girmedii bendee sana katılıorum. lol!
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 2:45 pm

valla ilayda ok öle olsun o para mevzusu kapansın tamam da başta pek bi kararlıydınız o nasıl hemen söndü onu merak ettim hayır yani onu da geç başta birbirinizi ve atalayı desteklediniz sonuç ne oldu artık kendiniz karar verin içini boşaltman iyi güzel şu an sizinle sınırlı konuşuyorum çünkü daha fazla bu konuda konuşursam siz alınabilirsiniz ve kötü şeyler olabilir
tuba

tuba

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 2:46 pm

ve aycan sadece siz hiç te fazlalık olmuyosunuz o konuda sizi destekliyorum diğer açıdan sorarsan hayır o konuda size katılmıyorum
Alara
7/E'li
Alara

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 4:29 pm

alla alla öle mi ilyda hanım sndn daa çk giriorm bn bu siteye sus sen karışma bana aycanla bir olup hm bndn sizene..!! Twisted Evil
aycan

aycan

MesajKonu: cvpp   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimePtsi Ekim 01, 2007 7:02 pm

kızmaa yhaa biz sen kızasın die sölemedikki.hem eleştirilere açııq olman lasıım! Very Happy eer seni kırdıysam özüür dilerimm Rolling Eyes
Alara
7/E'li
Alara

MesajKonu: Geri: sınıfça önerilerimiz   sınıfça önerilerimiz Icon_minitimeC.tesi Ekim 20, 2007 4:31 pm

Ya Ben size takmıorum ne dersenis diin banane ya bn görevimi yapıorum siz üyesinis mod. olmk istiosanız biraz ..... thmne dayalı bi kelime Very Happy kuralları çinemeyelim dedikodu yok 2 dedikoducu birleşirse böle olur işte Evil or Very Mad

sınıfça önerilerimiz
1 sayfadaki 1 sayfası